Sistem Hakkında


1986'da kurulan firmamız 2000 yılına kadar elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve klima konusunda sektördeki bir çok markanın, Türkiye genelinde satış ve dağıtımını yapmıştır.

2000 yılında Gillette firmasından Braun markalı ürünlerin Marmara Bölge Distribütörlüğü'nü almıştır. 2006 yılında Gillette'in Procter&Gamble bünyesine katılması ile bu kuruluşun bölge distribütörlüğünü halen sürdürmekteyiz.

2007 yılının başında Braun markalı sağlık ürünlerinin el değiştirmesi sonucu, P&G bölge distribütörlüğü ile birlikte yeni firmanın da tüm Türkiye distribütörü olarak çalışmaya başlamıştır.

Yeni kuruluşun sahip olduğu HONEYWELL, VICKS ve BRAUN sağlık ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünün yanında diğer Braun ürünlerinin de bölge distribütörlüğünü sürdürmekteyiz.

2012 yılındaki P&G pazara gidiş modelindeki değişikliğin sonucu olarak, geleneksel kanalda Braun markalı ürünlerin Ege ve Marmara bölge distribütörlüğünü, Gıda Zincir ve Elektro Zincir kanallarında da tüm Türkiye satış ve dağıtımını yapmaya başlamıştır. 

Ocak 2016 yılından itibaren Braun'un tek türkiye distribütörlüğünü biz sürdürmekteyiz.

Nisan 2016 yılından itibaren de Delonghi ve Kenwood markalarının türkiye distribütörlüğünü aldık.

Artık online Bayilik başvurusu için www.limitliadet.com sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Video Tanıtım


Misyonumuz

"Tüketicilerin daha iyi, daha konforlu ve daha iyi yaşamasını sağlamak ve Küçük Ev Aletlerinde ilgili tüm kanalları kapsama kabiliyetine sahip Türkiye Distribütörlüğü"

Tarihçemiz


  • 1986 -> Şirket faaliyet başlangıcı
  • 2000 <- Farklı marka Distribütörlükleri
  • 2007 -> Braun Sağlık Tüm Türkiye
  • 2012 -> Marmara & Ege Gıda ve Elektro
  • 2016 -> Braun,Delonghi Tüm Türkiye